Merhaba Sevgili suserlar,


Ozhizo Plak Dünyası olarak tam size göre bir kampanyayla karşınızdayız. Öncelikle biz kimiz kısmı için şuraya bakabilirsiniz. Evet, evet şuraya.


"ekşi ne alaka hocu" dediğinizi duyar gibiyim, işimizi iyi yapmaya çalışırken uzun yıllar boyunca iyi bir ekşi takipçisi olmanın nimetlerinden sonuna kadar yararlandık dürüst olmak gerekirse. "Bilmemkim Pizza Bilmemne Rezaleti" başlığından tutun da "Bilmemkim Kuruyemiş Bilmemne Rezaleti" başlığına kadar insanların bir şeyler alırken ne gibi konularda, ne gibi hassasiyetler gösterebileceklerini hatmettik. Ve sözlük yazarı bir üyemizin attığı mail sayesinde bugün ekşi sözlük ve yazarlara karşı hissettiğimiz vefa borcunu ödeme şansı bulmuş durumdayız(BKZ. DURUMUMUZ YOKTU OKUYAMADIM)


"Ozhizo Plak Dünyası Ekşi Sözlük Kampanyası" Katılım Şartları:


31 Ekim 2018 00:00'a kadar;

- ekşi sözlük'te "Ozhizo.com Ekşi Sözlük 45'lik Plak Kampanyası" başlığına bir entry girmek,

- www.ozhizo.com internet sitemizden plak siparişi verip not kısmına entry no yazmak,

- sipariş verdiğiniz plak veya plakların yanında size hediye olarak gönderdiğimiz bir adet 45'lik plağınızı keyifle dinlemek,

- (bkz. başlığı açana bir tane fazla hediye plak vermek)

Neden İndirim Değil de Hediye Plak?

"Para gerçek değildir George, önemli değildir; öyleymiş gibi görünür" diyordu izlediğim bir filmde baba çocuğuna. İndirim uygulayıp %5 para teklif etmektense bunun yerine hediye plak vererek hem belki daha önce hiç dinlemediğiniz bir şarkıyı tanımanıza aracı olmayı, belki o plağı bir arkadaşınıza hediye edip %5'in rakamsallığından, ruh dünyasının derinliğine bir kapı açmayı amaçlıyoruz.

Bir de biz hediyenin kendisini seviyoruz ya, hediye almak da hediye vermek de çok insani geliyor, bizi bir internet sitesi olmaktan çıkartıp insan olarak hissettiriyor.

S.S.S.(Seyrekçe Sorulan Sorular)

Soru:

- - spoiler - -

"yazıyı pek samimi bulmadım fakat hediye güzel olur. ama nasıl bir plak hediye edeceksiniz biz meraklı suserleriz."

- - spoiler - -

@pisgarga


Cevap:

Hediye edeceğimiz plaklar 7" boyutunda, 45 devir hızında kapakları olan, genellikle göbekleri olmayan ve kondisyonları VG+(iyi durumda) olan yabancı plaklardır.

Samimiyetimizi sorgulamanız bizi ayrıca sevindirdi, onu da açıklayalım. Şirket olarak periyodik reklam maliyetlerine katlanmak durumunda kalıyor, ne kadar pek çok zincir mağazaya oranla daha uygun fiyatlarla satış yapsak da bunu insanlara gösteremediğimiz sürece bir anlamı olmadığını biliyoruz. Eylül-Ekim ayı içerisinde reklam bütçemizin bir kısmını feda edip hediye plak bütçesine ayırdık.

Facebook'ta Paylaş