Detaylar

Kategori Konser Bileti
Yayıncı Ozhizo
Liste Fiyatı 69.90
Format Konser Bileti
Barkod 69449614022019002
Yayın Tarihi 2019-01-31
Baskı Sayısı 1.Baskı

Can Atilla 14 Şubat 2019 Sevgililer Günü Konser Bileti: 2. Kategori

Ozhizo Kültür & Sanat olarak son yılların müzik dehalarından Can Atilla'nın İstanbul Beşiktaş'taki Deniz Müzesi'nde 14 Şubat 2019'da sevenlerinin huzuruna çıkacağı konserin biletlerini sizlerin beğeni ve ilgisine sunuyoruz.

Satın aldığınız bilet, kayıtlı e-mail adresinize dijital olarak iletilecektir.

Eğer bir sevgililer günü planınız varsa gözden geçirin, eğer henüz bir plan yapmadıysanız bu fırsatı kaçırmayın deriz.

TANITIM BÜLTENİ'NDEN:

Bu akşam dinleyeceğiniz konser otuz yılı aşkın bir süredir ortaya koyduğum eserlerimden, duru, yalın bir seçkidir.

Aklımın odasında yıllarca tanıdığım, albümlerimin kalpleri olan; Mevlana, Yunus Emre, Leyla, Mecnun, Mara Despina, Hürrem, Fatih, Vivaldi... Müziğimdeki ruhun net bir şekilde duyulmasını sağlayan yepyeni keman ve piyano transkripsiyonlarıdır.

Hepsi şimdi tek bir nota kağıdında. Daha önce onları eser haline getirmiş düzenlemeler ve enstrumanlardan arınmış, çırılçıplak, boş bir portede sadece keman notaları olarak vardılar. Bunca yıl sonra onlarla ilk kez baş başa kalmıştım. Salt melodi, iç ses, başka hiç bir kostüm yok. Şimdi bu ıssız melodilere bu kez gösterişten arınmış, yeni bir ifade şekli, yeni bir dost, yeni bir kapı gerekiyordu. Mütevazı bir Câmedan; piyano...

Erkin Onay ve Çiçek Cihan, dünya ölçeğinde bizim gururumuz olan az sayıda sanatçılarımızdan. Bu konser, onların mesleki duyarlılıklarının ve sanatsal disiplinlerinin bir örneği. Projeyi onlara anlattığım ilk andan, kayıtların tamamlandığı son ana kadar günlerce müzikal kusursuzluk için her şeyi içtenlikle yaptılar, ne kadar teşekkür etsem az.

Emeği Geçenler

Yazar   : Can Atilla

Etiketler

konser
Bu üründen 28 adet satılmıştır.

Satış

69.90
Liste Fiyatı : 69.90
Kazancınız : 0.00

Stokta yok
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.