Ozhizo Kültür & Sanat/Unkapanı-İstanbul

Ozhizo Plak Dünyası'nın Mağazası Unkapanı Plakçılar Çarşısı'nda(İ.M.Ç. 6. Blok) Köprüden(Unkapanı Köprüsü) Önceki Son Çıkış'ın hemen sağ tarafındadır. Döneminde üretilmiş ve güncel olarak üretilen plak çeşitleri ve sınırlı da olsa kitap çeşitliliğiyle faaliyetlerini sürdüren mağazamız sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında aktif olarak hizmet vermektedir.


Mağazamızda satışı yapılan hemen hemen tüm plakların bir kopyası(sıfır, jelatinli plaklar için) kendi arşivimizde açılmış durumda bulunmakta ve mağazamızda ses kalitesi, kapak ve içeriği ile ilgili aklınızda oluşabilecek soru işaretlerini bertaraf etmektedir.

Ozhizo Plak Dünyası'ndan sipariş verdiğiniz plakları sipariş sırasında veya akabinde belirtmeniz durumunda aşağıdaki teslim noktalarımızdan görerek, dokunarak satınalabilirsiniz.


   


Adres: Hacı Kadın Mah. Atatürk Bulvarı No: 60/6305(İ.M.Ç. 6. Blok-Plakçılar Çarşısı) Unkapanı-Fatih/İstanbul

Tel: 0(532) 172 05 00

Mail: info@ozhizo.comELDEN TESLİM NOKTALARIMIZ


Gökhan Müzik/Antakya-Hatay(ozhizo.com Antakya Elden Teslim Noktası ve Plak Mağazası)


Antakya'da yerli ve yabancı Long Play albümleri ve 45'lik plakları bulabileceğiniz gerçek bir plakçı arıyorsanız Antik Kent'te 2001'den beri faaliyetlerini sürdüren Gökhan Müzik size aradıklarınızı sunabilecek yegâne müzik mağazası olarak aklınıza gelmeli.


Ozhizo Plak Dünyası'ndan siparişini verebileceğiniz yüzlerce çeşit plağı da dilerseniz Gökhan Müzik Mağazamızdan elden teslim alabilir, bu sayede plağın kargo aşamasında(alınan tüm önlem ve özenli paketlemeye karşın) yaşaması muhtemel kötü sürprizlerin önüne geçebilir, müzik bilgisi ve güleryüzüyle sizi misafir etmekten memnun olacak Gökhan Bozkurt(Gökhan Müzik Mağaza Sorumlusu) ile kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.Adres: Kışlasaray Mahallesi, Hürriyet Cd. No:22, 31120 Antakya/Hatay

Tel: 0(535) 516 65 74

Mail: gokhanmusic@hotmail.com


Berk Plak/Kadıköy-İstanbul(ozhizo.com Anadolu Yakası Elden Teslim Noktası ve Plak Mağazası)


İstanbul'da üniversite okumak hemen her öğrenci için diğer ihtimaller arasında çok daha farklı bir yere sahiptir. Ama Marmara Üniversitesi(Göztepe Kampüsü)'nde okumak öğrenciler için 2015'ten beri daha bir masalsı, daha bir keyifli. Berk Plak özellikle dönem üretimi yabancı plak arşiviyle ve öğrenci dostu kampanyalarıyle Kadıköy sınırları içerisinde mutlaka ve mutlaka görülmesi gereken Gerçek Plakçılardan birisi.


Baştan aşağı nostaljiyi hissettiren, model arabalarla bu ambiyansı sonuna kadar yaşamanıza olanak tanıyan Berk Plak Mağazası'nda Oğuz Berk(Berk Plak Mağaza Sorumlusu) ile geçmişten günümüze plak koleksiyonerliğinin seyri üzerine keyifli bir sohbetin içinde kendinizi bulmanız oldukça mümkün. Ve Ozhizo Plak Dünyası'ndan sipariş verdiğiniz plaklarınızı tedarik sürecinin tamamlanmasını takiben Berk Plak'tan dilerseniz elden ödeme seçeneği ile teslim alabilirsiniz.


 


Adres: Kuyubaşı Sok.saruhan Ap. No:15/B 34724 Kadıköy/İstanbul

Tel: 0(216) 345 77 73
Özçelik Ticaret/Beylikdüzü-İstanbul

(ozhizo.com Beylikdüzü Yakası Elden Teslim Noktası, Hi-Fi ve Plak Mağazası)

İstanbul Beylikdüzü'nde Eskidji Bazaar AVM (Güzelyurt Mahallesi 2138. Sok. No: 1 Esenyurt / İstanbul) bünyesinde faaliyetlerine devam eden Özçelik Ticaret'te yeni üretilen plakların yanısıra dönem üretimi plaklar, gramafon, pikap, kolon ve amfi çeşitliliğiyle sizi müziğin büyülü dünyasına davet ediyor.

Özçelik Ticaret'e gittiğinizde genç yaşına karşın özellikle Hi-Fi sistemler üzerine geniş bir bilgi ve birikimiyle size yardımcı olmak için sınır tanımayan Arif Özçelik(Mağaza Sorumlusu) ile yaşam standartlarınız ve bütçeniz için en doğru müzik sistemini kurma keyfine de erişeceksiniz.